טכנאי לבית חכם 

בית חכם הוא בניין עם מערכת מחשב שיכולה לשלוט בכל מערכות הבניין בו זמנית. מטרת מערכת הבית החכם היא לחבר את רשת האינטרנט הביתית, מערכת מיזוג האוויר,

מערכת תאורה, מערכת טלוויזיה בכבלים, מערכת קולנוע ביתית, מערכת אזעקה ומערכות אחרות באופן שתוכל לפקח על כל אזור בכל האזורים בבת אחת. בית, השתמש בשלט הרחוק הראשי או בכלים אחרים (כגון מחשבים וטלפונים). מערכת הבית החכם מבטלת את הצורך בפעילות יומיומית (כמו הדלקת אורות) תוך שיפור ההגנה על הבית. זה חוסך עלויות אנרגיה וחשמל,

מפחית זיהום סביבתי ומעלה את ערך הבית. לכן, אם ברצונך גם להציב את עצמך בחזית הטכנאים הישראלים ולצבור ידע נרחב בתחומי פיתוח ספציפיים, אנא המשך לקרוא את קורסי הבית החכם באוניברסיטאות המובילות בישראל.

במרוצת השנים, השאיפה לנוחות מרבית הפכה להיות דבר שבשגרה, ומשפחות רבות בוחרות לצייד את בתיהן במערכות בית חכם מתקדמות, שיעזרו לחייהם ולחיי היום יום.

בנוסף, המודעות הגוברת להגנת הסביבה ולשימור אנרגיה גרמה לאנשים להתקין מערכות בית חכם בבתים פרטיים ובמשרדים. מספר מערכות הבית החכם שנמכר מדי שנה מכפיל את עצמו ועלות ההתקנה שלהן יורדת, ולכן גם הביקוש לטכנאים מוסמכים במקום – טכנאי בית חכם עולה.

שליטה חכמה במוצרי חשמל יכולה אפילו לשפר את יעילות התפעול שלהם ולחסוך חשבונות חשמל. לדוגמא: ניתן לכוונן את המערכת לכיבוי התאורה כשיוצאים מהבית חכם ולהפעיל את מערכת הבית החכם של בקרת האקלים בבית על סמך רמת הטמפרטורה והלחות.

לפני שתתחיל להתקין מוצרים כאלה, מומלץ לוודא שהרשת הביתית שלך תהיה אמינה ומהירה, והיא פרוסה ומתקבלת היטב בכל הבית. מומלץ גם להבטיח רשת מוגנת באמצעות סיסמה ומוגנת כראוי בכדי למנוע את הפרעות הרשת של גורמים עוינים, להתחבר למכשיר שלך ולהפעיל אותם לפי הצורך.

ניתן להזמין מכשירים אלה מאתר קניות פופולרי שכל כך פופולרי בקרב צרכנים ישראלים במחירים של החל ממספר דולרים בודדים. כדי להתחיל להתנסות בתחום זה,

מומלץ להתחיל במערכת שתפעל עם אפליקציה שתואמת את הנורה או כל מכשיר אחר. דוגמה למוצר כזה הוא מתג sonoff, בו האות s מציינת שהמילה חכם ופעולת המיתוג של מפסק החשמל נמשכות. תוך מספר חודשים ניתן יהיה להשיג את מוצרי החברה בחנויות ברחבי הארץ באמצעות נציגי החברה בישראל.

מעכשיו תוכלו כמובן לכבות ולהדליק את תאורת הסמארטפון.

בנוסף, האפליקציה מאפשרת גם להכין תוכנית פעולה לכל תקופה שתרצו על סמך זמן ולוח שנה. שומרי שבתון ביניכם יוכלו להשתמש במתג כשעון שבת ובצורה זו לשלוט בתפעול כל מכשירי החשמל בבית חכם. לדוגמא,

שימוש אחר: כשנוסעים לחו"ל, תוכלו להורות למערכת להדליק את התאורה כל יום בלילה החשוך כדי לגרום לאנשים להרגיש שהבית לא ריק.

הכנסו עוד היום וקבלו מחיר בית חכם ומוצרי בית חכם במיוחד בשבילכם.