בית חכם גם לדתיים

לבית חכם איכותי ונוח צריך חברה שמבינה במה שהיא עושה. אל תיפלו לרמאים. לא כל אחד יכול לתכנן לעצב ולארגן לכם את הבית ומערכת בית חכם בצורה שמוצרי בית חכם יהיו לפי הטעם ומחיר לכל כיס.

על מקצועיות אל תתפשרו במיוחד שמדובר בבית ובאורח חיים שלכם.

הכנסו עוד היום וקבלו מחיר בית חכם במיוחד בשבילכם.

עולם הבית החכם הוא תחום שאי אפשר להתעלם ממנו. בשנים האחרונות, ישראל רואה צמיחה מהירה בתחום ומעטים האנשים שבונים בתים. לכן נשאלת השאלה האם להתקין מערכות בית חכם לשיפור רמת החיים שלהם. בנוסף לשיפור רמת החיים וההתקדמות הטכנולוגית, לבתים חכמים יש גם יתרונות רבים אחרים. לשומרי שבת יש צרכים ייחודיים בשבתות ובחגים, ומערכות בית חכם יכולות לענות על צרכים אלה.

אם אתם מחפשים בית חכם המתאים לדתיים ולמסורתיים, הגעתם למקום הנכון.

יתרונות מערכת הבית החכם של שומר השבת

כיום, שעון השבת המתקדם ביותר יכול לבחור לתכנן הפעלת מכשיר ספציפי במהלך השבת, אך החיסרון המשמעותי ביותר של שעון השבת הוא מספר השעונים שיש להתקין וחוסר ההתאמה עם כל האביזרים שברצונך לשלוט בהם, במיוחד חוסר האינטגרציה בבית.

למערכת הבית החכם יש פונקציות לשלוט לחלוטין בכל אביזרי החשמל בבית כמו: תאורה, תריסים, מזגנים, כיריים חשמליים, שקעים וכו ', ויכולה ליצור סצינות לשבתות וחגים, מה שהופך אותה לנוחה ופשוטה עבור התנהגויות להתרחש בזמנים אלה. לכן, למעשה, מערכת הבית החכם לאנשים דתיים היא פיתרון מצוין. היא לא רק יכולה להפוך את השליטה במערכות שונות בבית לנוחות יותר, אלא גם לבטל את הצורך בפריסת חלל בשבת. זה עובד באופן הבא:

קבעו מראש את שעות העבודה של אביזרי החשמל

המערכת החכמה מאפשרת לך לתכנן מבעוד מועד כיצד ביתך יפעל בשבתות ובחגים. ניתן לתכנן את שעות העבודה של ציוד התאורה בכל חלל בבית, את הזמן לעלות ולכבות את האזעקה, לשלוט בזמן הפעולה ובמיזוג האוויר, לתכנן את מצב התריסים ואפילו את זמן העבודה של סוגר אלקטרוני באופן אוטומטי.

חיישני תאורה

בבית החכם של צופה השבת יש מערכת המספקת תגובות עצמאיות לכניסה ויציאה של השבת, ומזהה אוטומטית את זמני הזריחה והשקיעה. חיישן התאורה מזהה את כמות האור הנכנסת לבית במהלך היום, ומכוון את התריסים ואת פעולת התאורה בבית בהתאם כדי לייעל את כמות האור בחללים שונים ולענות על צרכי הלקוחות.

מפסקים 

במערכת הבית החכם לאנשים דתיים תוכלו לבחור להשבית את המתג במהלך השבת, כמובן שהמערכת תשלים פעולה זו באופן אוטומטי בהתאם לזמן הכניסה והיציאה של השבת בתקופות שונות. זה מאפשר למנוע פתיחה או סגירה בגלל כוח רגיל או פעילויות מיותרות שמבצעים ילדים.

ניתן לבצע את כל הפונקציות הנ"ל ללא מגע יד אדם, רק תכנות פשוט של מערכת הבית החכם מראש, וניתן לשנות אותן במידת הצורך.