מחיר של בית חכם שיאומי

הבית החכם של Xiaoami בנוי על מרכז הנקרא Xiaomi Gateway. למעשה, זה לא מוצר חדש, הוא קיים מאז 2015. היא משתמשת בכמה מתקני זיגבי, אך היא אינה נאמנה לחלוטין לדרישות ארגון זיגבי. לאחרונה פרסמה החברה דגמים מעודכנים ומוצרים אחרים בסדרה בשם אקארה. השער נושא את לוגו Mijia, המצביע על כך שהמוצר הוא חלק ממערכת ההד של החברה והוא מיועד לשוק הבינלאומי ולא לשוק הסיני.

במחיר הזול של רכזות ורכיבים, לדעתי רכזות הם ללא ספק נקודת כניסה מצוינת לתחום הבית החכם. זה מאפשר התנסות ברכיבים חכמים ואוטומציה, ועשוי לספק הרבה אנשים שרק רוצים להתנסות ולראות אם זה מתאים להם לחלוטין. גם אספקת רכיבים זולים משחקת תפקיד. למרות שרכיבים חכמים המשתמשים בפרוטוקולים שונים בדרך כלל עולים פי 2-3 עד ויותר. נראה כי הרכיבים התואמים את הרכזת אינם רעים מבחינת מחיר, ואתה יכול לקנות כמה מהם מבלי לפגוע בכיס שלך. 

מחיר מערכת בית חכם, כולל תיאור מקצועי של תוכנית החשמל הביתית, עלות התיאום עם אדריכלים ומהנדסי חשמל לפיתוח תוכנית בית חכם, התקנה ותכנות, תלויה בבחירת סוגים שונים של רכיבים ורכיבים (זכוכית ), מפסקים, חריטות, מספר הבקרים, הרחבות מערכת האזעקה, פאנלים וכו ') מחולקים לפיכך לשלוש רמות עיקריות:

  • רמה 1 – בית חכם עם מערכת חשמל חכמה בלבד שיכולה לשלוט בכ 65 מעגלים (לדוגמא: תאורה נחשבת למעגל אחד, דוד חשמלי נחשב למעגל אחד, תריסים או וילונות חשמליים נחשבים לשני מעגלים – למעלה / למטה ). המחירים נעים בין כ- 20,000 ₪ ל- 35,000 ₪.
  • השכבה השנייה – בית חכם המשלב מערכת חשמל חכמה (שיכולה לשלוט בכ -65 מעגלים), מערכת אזעקה (כולל 10 גלאים חיצוניים) ומערכת מצלמות אבטחה (כולל 4 מצלמות בהבחנה גבוהה), המחיר יהיה 45,000 ש"ח בין SAR ל- 65,000 ש"ח.
  • השכבה השלישית – בית חכם המשלב את כל המערכות (מעגלי חשמל 65, אזעקה -10 גלאים חיצוניים, 4 מצלמות HD, קולנוע ביתי, מכשיר קשר ומנעול חכם), בנוסף למערכות משולבות. המחירים נעים בין 85,000 ל -105,000 שקלים.

ההתקנה כוללת אפיון ותכנון התשתית, המהווה שלב מרכזי להצלחת הפרויקט, מכיוון שעל פי תוכנית זו יותקנו ויותקנו כל אביזרי מערכת הבית החכם. מיקום ומפסק הגובה, מיקום המצלמה, מיקום הגלאי וסוגו, עוצמת הרמקול והמגבר (תלוי בגודל החלל) וכו '.

התקן את כל תשתית הכבלים (צנרת) של מערכות שונות, ואז חוט את המערכת והתקן את נקודות הקצה, למעט הבקר של מערכת החשמל החכמה, שהותקן במהלך בניית לוח החשמל. לאחר התקנת והתקנת כל המערכות החכמות, שלב התכנות יבוצע. בשלב זה מערכות שונות מגדירות מה וכיצד לבצע את פעולותיהן הנדרשות, מגדירות תרחישים שונים בהתאם לצרכי הלקוח ומשלבות בין מערכות בכדי לגרום להן לעבוד בצורה מדויקת, מסונכרנת והרמונית. ולעשות שינויים לפני תום זמן ההסתגלות.

הכנסו עוד היום וקבלו מחיר בית חכם ומוצרי בית חכם במיוחד בשבילכם.