בית חכם של KSP

בתים חכמים ניתנים לשליטה אוטומטית בבית ובשלט ובמרכיבים שונים: ממכשירי חשמל ביתיים ועד ציוד תאורה ועד מערכות מיזוג אוויר, מחממי מים חשמליים, מולטימדיה, אבטחה (צילום, אזעקות), תריסים חשמליים וכו '. ניתן לשלוט באופן מלא גם על אלה באמצעות מכשירים ניידים אישיים באמצעות חיבור לאינטרנט.

אין ספק שלתהליך האוטומציה הביתית יתרונות רבים: ראשית, זה חוסך בחשמל, כי ברגע שאתה מתכנת מראש ושולט במערכת (למשל, ברגע שמדליקים את המזגן בסלון, המזגן בחדר החדר יכבה). ), אתה יכול לשלוט על האנרגיה בצורה חכמה יותר. בנוסף, בתים חכמים מקלים על ניהול זמן, וניתן לתכנן מראש תוכניות אוטומטיות על פי אורחות חייהם של הדיירים. לדוגמא, ברגע שאתה נכנס לבית, התנור יתחמם, המזגן יופעל, דוד המים יתחמם, כך גם הטלוויזיה, או בשעה מסוימת שאתה רגיל בדרך כלל להירדם, האורות צא החוצה, התריסים החשמליים נסגרים והאזעקה עוברת.

מגורים בבית חכם של KSP

 אינם דורשים ידע מיוחד של הדיירים, ויכולים להבטיח מידה גבוהה של עצמאות תפעולית וחוויה ידידותית למשתמש. זו פעולה פשוטה בכל עת ובכל מקום, שניתן להפעיל מראש על פי הסצנה האוטומטית, ויכולה לתקשר ולתאם בין גורמים שונים תוך שימוש בחיישנים מיוחדים.

בניגוד לאמונה הרווחת, בימינו, זה כבר לא בידור יקר, ויש פתרונות שונים למימוש בתים חכמים בעלויות אטרקטיביות. אפשר גם לתכנן בית חכם שלם בבית קיים כדי להשיג פיתרון מתקדם ויפה יותר, ולהוסיף מערכות אחרות לבית מבלי לשנות את התשתית הקיימת.

מתקין בית חכם המתמחה בהתקנת מערכות בית חכם של KSP, צריך לשלוט בתחומי ידע שונים: תקשורת, אוטומציה ובקרה, הכרות עם הפתרונות הקיימים היום בשוק ודרכי היישום האופטימאליות של פתרונות לצרכים.

כדי להיות מקצוען בתחום ולהצטייד בידע המקצועי והעדכני ביותר, יש לעבור קורס מתקין בית חכם המכשיר טכנאי בית חכם אשר יוכל להעניק את הפתרון הדרוש בתכנון ויישום בית חכם בכל שלביו מאפיון ועד הטמעה מלאה והתאמה לצרכי הלקוחות.

לבית חכם איכותי ונוח צריך חברה שמבינה במה שהיא עושה. אל תיפלו לרמאים. לא כל אחד יכול לתכנן לעצב ולארגן לכם את הבית ומערכת בית חכם בצורה שמוצרי בית חכם יהיו לפי הטעם ומחיר לכל כיס.

על מקצועיות אל תתפשרו במיוחד שמדובר בבית ובאורח חיים שלכם.

הכנסו עוד היום וקבלו מחיר בית חכם ומוצרי בית חכם במיוחד בשבילכם.