חשמל בעבור בית חכם

שליטה חכמה במוצרי חשמל יכולה אפילו לשפר את יעילות התפעול שלהם ולחסוך חשבונות חשמל. לדוגמא: ניתן לכוונן את המערכת לכיבוי התאורה כשיוצאים מהבית חכם ולהפעיל את מערכת הבית החכם של בקרת האקלים בבית על סמך רמת הטמפרטורה והלחות.

לפני שתתחיל להתקין מוצרים כאלה, מומלץ לוודא שהרשת הביתית שלך תהיה אמינה ומהירה, והיא פרוסה ומתקבלת היטב בכל הבית. מומלץ גם להבטיח רשת מוגנת באמצעות סיסמה ומוגנת כראוי בכדי למנוע את הפרעות הרשת של גורמים עוינים, להתחבר למכשיר שלך ולהפעיל אותם לפי הצורך.

ניתן להזמין מכשירים אלה מאתר קניות פופולרי שכל כך פופולרי בקרב צרכנים ישראלים במחירים של החל ממספר דולרים בודדים. כדי להתחיל להתנסות בתחום זה, מומלץ להתחיל במערכת שתפעל עם אפליקציה שתואמת את הנורה או כל מכשיר אחר. דוגמה למוצר כזה הוא מתג sonoff, בו האות s מציינת שהמילה חכם ופעולת המיתוג של מפסק החשמל נמשכות. תוך מספר חודשים ניתן יהיה להשיג את מוצרי החברה בחנויות ברחבי הארץ באמצעות נציגי החברה בישראל.

מעכשיו תוכלו כמובן לכבות ולהדליק את תאורת הסמארטפון. בנוסף, האפליקציה מאפשרת גם להכין תוכנית פעולה לכל תקופה שתרצו על סמך זמן ולוח שנה. שומרי שבתון ביניכם יוכלו להשתמש במתג כשעון שבת ובצורה זו לשלוט בתפעול כל מכשירי החשמל בבית חכם. לדוגמא, שימוש אחר: כשנוסעים לחו"ל, תוכלו להורות למערכת להדליק את התאורה כל יום בלילה החשוך כדי לגרום לאנשים להרגיש שהבית לא ריק.

לבית חכם איכותי ונוח צריך חברה שמבינה במה שהיא עושה. אל תיפלו לרמאים. לא כל אחד יכול לתכנן לעצב ולארגן לכם את הבית ומערכת בית חכם בצורה שמוצרי בית חכם יהיו לפי הטעם ומחיר לכל כיס.

על מקצועיות אל תתפשרו במיוחד שמדובר בבית ובאורח חיים שלכם.

הכנסו עוד היום וקבלו מחיר בית חכם במיוחד בשבילכם.