לפני עשר שנים הרעיון שנוכל לשלוט מרחוק בבית, לדעת מה קרה בבית בכל רגע נתון או לקבל סימני נזילות בזמן חופשה, נראה לנו כמו סצנה בסרט מדע בדיוני. לכן, הבט לעתיד: בתוך עשר שנים נראה שאתה מסוגל לדבר עם ביתך ולספק הוראות קוליות עבורו, וכל מוצר טכנולוגי יחובר לרשת הביתית שלך ולטכנולוגיית הבית החכם. הבית הזה יהפוך לישות טכנולוגית. באופן כללי? כן זה כן. כִּמעַט. עם זאת, יהיה עליכם לבחור בספה המתאימה לכם.

יחד עם זאת, אנו חיים כיום בהווה ובהווה. אם נסתכל אחורה על העבר, נגלה שהבתים שלנו נוחים יותר, בטוחים ומעודנים יותר. הסיבה לכך היא שינויים בטכנולוגיה וב"אינטרנט של הדברים "(באנגלית): האינטרנט של הדברים, או בקיצור IoT, מכיל את אותם המוצרים, האובייקטים והגאדג'טים שיש בהם תוכנה, חיישנים ואלקטרוניקה שיכולים לתקשר ולשלוט. . פונקציות אלה יוצרות בית חכם.

מחיר מערכת בית חכם, כולל תיאור מקצועי של תוכנית החשמל הביתית, עלות התיאום עם אדריכלים ומהנדסי חשמל לפיתוח תוכנית בית חכם, התקנה ותכנות, תלויה בבחירת סוגים שונים של רכיבים ורכיבים (זכוכית ), מפסקים, חריטות, מספר הבקרים, הרחבות מערכת האזעקה, פאנלים וכו ') מחולקים לפיכך לשלוש רמות עיקריות:

  • רמה 1 – בית חכם עם מערכת חשמל חכמה בלבד שיכולה לשלוט בכ 65 מעגלים (לדוגמא: תאורה נחשבת למעגל אחד, דוד חשמלי נחשב למעגל אחד, תריסים או וילונות חשמליים נחשבים לשני מעגלים – למעלה / למטה ). המחירים נעים בין כ- 20,000 ₪ ל- 35,000 ₪.
  • השכבה השנייה – בית חכם המשלב מערכת חשמל חכמה (שיכולה לשלוט בכ -65 מעגלים), מערכת אזעקה (כולל 10 גלאים חיצוניים) ומערכת מצלמות אבטחה (כולל 4 מצלמות בהבחנה גבוהה), המחיר יהיה 45,000 ש"ח בין SAR ל- 65,000 ש"ח.
  • השכבה השלישית – בית חכם המשלב את כל המערכות (מעגלי חשמל 65, אזעקה -10 גלאים חיצוניים, 4 מצלמות HD, קולנוע ביתי, מכשיר קשר ומנעול חכם), בנוסף למערכות משולבות. המחירים נעים בין 85,000 ל -105,000 שקלים.

ההתקנה כוללת אפיון ותכנון התשתית, המהווה שלב מרכזי להצלחת הפרויקט, מכיוון שעל פי תוכנית זו יותקנו ויותקנו כל אביזרי מערכת הבית החכם. מיקום ומפסק הגובה, מיקום המצלמה, מיקום הגלאי וסוגו, עוצמת הרמקול והמגבר (תלוי בגודל החלל) וכו '.

התקן את כל תשתית הכבלים (צנרת) של מערכות שונות, ואז חוט את המערכת והתקן את נקודות הקצה, למעט הבקר של מערכת החשמל החכמה, שהותקן במהלך בניית לוח החשמל. לאחר התקנת והתקנת כל המערכות החכמות, שלב התכנות יבוצע. בשלב זה מערכות שונות מגדירות מה וכיצד לבצע את פעולותיהן הנדרשות, מגדירות תרחישים שונים בהתאם לצרכי הלקוח ומשלבות בין מערכות בכדי לגרום להן לעבוד בצורה מדויקת, מסונכרנת והרמונית. ולעשות שינויים לפני תום זמן ההסתגלות.

לבית חכם איכותי ונוח צריך חברה שמבינה במה שהיא עושה. אל תיפלו לרמאים. לא כל אחד יכול לתכנן לעצב ולארגן לכם את הבית ומערכת בית חכם בצורה שמוצרי בית חכם יהיו לפי הטעם ומחיר לכל כיס.

על מקצועיות אל תתפשרו במיוחד שמדובר בבית ובאורח חיים שלכם.

הכנסו עוד היום וקבלו מחיר בית חכם במיוחד בשבילכם.