איך עובד הבית החכם של בזק?

לפני עשר שנים הרעיון שנוכל לשלוט מרחוק בבית, לדעת מה קרה בבית בכל רגע נתון או לקבל סימני נזילות בזמן חופשה, נראה לנו כמו סצנה בסרט מדע בדיוני. לכן, הבט לעתיד: בתוך עשר שנים נראה שאתה מסוגל לדבר עם ביתך ולספק הוראות קוליות עבורו, וכל מוצר טכנולוגי יחובר לרשת הביתית שלך ולטכנולוגיית הבית החכם. הבית הזה יהפוך לישות טכנולוגית. באופן כללי? כן זה כן. כִּמעַט. עם זאת, יהיה עליכם לבחור בספה המתאימה לכם.

 

יחד עם זאת, אנו חיים כיום בהווה ובהווה. אם נסתכל אחורה על העבר, נגלה שהבתים שלנו נוחים יותר, בטוחים ומעודנים יותר. הסיבה לכך היא שינויים בטכנולוגיה וב"אינטרנט של הדברים "(באנגלית): האינטרנט של הדברים, או בקיצור IoT, מכיל את אותם המוצרים, האובייקטים והגאדג'טים שיש בהם תוכנה, חיישנים ואלקטרוניקה שיכולים לתקשר ולשלוט. . פונקציות אלה יוצרות בית חכם.

אז איך עובדת מערכת הבית החכם?

מערכת בית חכם טובה ויעילה היא מערכת שבסופו של דבר גורמת לשלושה דברים להתרחש בו זמנית: שליטה, אבטחה ונוחות. אתה יכול לנהל את הבית, ובמערכות מתקדמות יותר, מכשירים יכולים גם לתקשר איתך ועם השני.

 

נתחיל מהיסודות. למערכת הבית החכם חיישנים שונים שיכולים לפקח על חיישני הבית 24/7, לחות, תאורה, תנועה וסאונד. חיישני תנועה וסאונד יתריעו על כל הערכים, יספקו מידע על מה שקרה, ויפעילו אזעקות במידת הצורך. דרך הבית החכם תוכלו לשמוע את הצלילים בו דרך מערכת השידור והשמע הציבורית הדו-כיוונית, ואם אתם הורים לילד או לבעל חיית מחמד, תוכלו לצפות בהם ולדבר איתם. מצלמת 180 מעלות יכולה לספק תמונות מרחביות ואפשרויות מסך מפוצל, כולל בקרת זום ומצבים שונים. בית חכם כזה נותן לכם שקט נפש

הבתים החכמים של ימינו הם רבי עוצמה. יותר ויותר מכשירים "אנלוגיים" הופכים לדיגיטליים, אז התשובה לשאלה "מהו בית חכם". לא רק בית שיודע לחבר אותנו למכשירים דיגיטליים, אלא שזה היה ברור מאליו בשנות העשרים של המאה העשרים, וזה היה בעיקר בית ששירת אותנו. בין אם אנחנו מפעילים מערכת בטיחות, מכבים את האורות גם כשאנחנו לא במערכת הבטיחות, ובין אם אנחנו יודעים שמשהו השתנה. למעשה, גם אם אנחנו לא בבית החכם, הבית החכם ילווה אותנו.

מה אתה צריך לדעת על בית חכם?

אם תחליט לשדרג את הבית שלך עם אחד ממוצרים בית חכם ולהפוך אותו לחכם יותר, עליך לזכור כמה פרמטרים שיהפכו את המערכת ליעילה ובטוחה לשימוש.

 

התקנה קלה. ישנם סוגים שונים של מערכות בית חכם, שאותן ניתן לחבר ללוח בקרה או לעבוד בצורה אלחוטית. מכיוון שהסמארטפון של ימינו הוא המכשיר הטכני החשוב ביותר בחיינו, יישומים וחיבורים שונים לרשתות תקשורת הופכים אותו לשלט רחוק, מצלמה, בסיס נתונים ומרכז תקשורת קטן, שכולם נמצאים במכשירי כף יד, כך שהבחירה חייבת להיות נוחה- התחבר לבית החכם בקלות ובמהירות.

 

בקרת איכות. הקפידו על שימוש במערכות בית חכם, שם השירותים ממוקמים בענן מאובטח ומוצפן ביותר. לדוגמא, בבית החכם של בזק, בדיקת אימות זהות של כל משתמש יכולה למנוע חדירת פרטיות. בנוסף, כל המידע באפליקציה ובסרטונים יגובה לענן מאובטח, ורק כשאתה נכנס לשם המשתמש והסיסמה שהגדרת בתהליך ההרשמה ניתן לצפות דרך האפליקציה.

שליטה מוחלטת. כמובן שעידכונים בזמן אמת של המצלמות על המתרחש בבית וחיישנים המתריעים על כניסה ומפעילים את האזעקה הם חלק מהתכונות שהמערכת זקוקה לה, אך ניתן להשיג שליטה מקיפה יותר על ידי הרחבתה לגלאי בכל בזמן פתיחת הדלת או החלון. עדכונים יכולים לעורר סצינות, להדליק אורות, להפעיל מזגנים 

וכו ', כמו גם גלאי הצפה, אשר יכולים לעדכן נזילות או נזילות מים, ואפילו לכבות שקעי חשמל חכמים בעת הצורך.

היכנסו לברר על בית חכם מחיר.

לבית חכם איכותי ונוח צריך חברה שמבינה במה שהיא עושה. אל תיפלו לרמאים. לא כל אחד יכול לתכנן לעצב ולארגן לכם את הבית ומערכת בית חכם בצורה שמוצרי בית חכם יהיו לפי הטעם ומחיר לכל כיס.

על מקצועיות אל תתפשרו במיוחד שמדובר בבית ובאורח חיים שלכם.

הכנסו עוד היום וקבלו מחיר בית חכם במיוחד בשבילכם.