בית חכם אלחוטי מערכת וכליו

האלטרנטיבה למערכת החשמל החוטי הקווי היא מערכת החשמל האלחוטית האלחוטית, מערכת החשמל האלחוטית האלחוטית מבוססת על תשתית מערכות החשמל הקיימות בבית מבלי להכין תשתית חדשה, אלא להחליף את המפסק הישן במפסק חכם. . מערכת החשמל האלחוטית האלחוטית פועלת בתצורת MASH כך שהפקודות הנדרשות מועברות באופן אלחוטי מהבקר בארון התקשורת דרך מתגים שונים.

היתרון הגדול ביותר של מערכת החשמל האלחוטית האלחוטית הוא בכך שהיא יכולה להיבנות על התשתית הקיימת ולהפוך את כל הבית או חלק מהבית לחכם ללא הרבה שיפוץ או נזק לקירות.

בישראל ניתן להתקין מערכות חשמל חכמות אלחוטיות באמצעות מגוון טכנולוגיות ופרוטוקולים. טכנולוגיות אלה פועלות בשני תדרים.

2.4 ג'יגה הרץ (אינטרנט כמו אינטרנט ברוב הבתים).

תדר 916 מגה-הרץ (Z-Wave) תוכנן במיוחד עבור רשתות בית חכם.

Z-Wave היא הטכנולוגיה המתקדמת והגמישה ביותר בעולם למוצרי בית חכם אלחוטי, ויש לה גמישות רבה ביישום מוצרים חדשים. היתרון הגדול ביותר בטכנולוגיית גל Z הוא שהמערכת משדרת רק על פי פקודות, ואינה פועלת ונטענת על תדר הרשת המקומית.

בשנים האחרונות מספר רב של מערכות חשמל חכמות אלחוטיות נכנסו לארץ, וההבדל העיקרי ביניהן נעוץ באיכות, באמינות ובעיצוב המוצרים.

ב- Digital אנו בוחרים להשתמש במערכת אלחוטית בטכנולוגיית Z-Wave של יצרן ישראלי בכדי לעמוד בדרישות האיכות והאמינות המחמירות ביותר, תוך שימת דגש על נראות ועיצוב של מתגי זכוכית חכמים.