שקעים מעוצבים בשביל בית חכם

באיזה ציוד אתה מרבה להשתמש, הפעולה האוטומטית שלהם תחסוך לך זמן וצרות? זה יכול להיות מיזוג אוויר, תאורה בחדר ספציפי, קומקום חשמלי וכו '. המטרה שלנו היא לגרום למכשיר לעבוד באופן מלא בזמן בו אתה זקוק לו מבלי לפתוח את המכשיר. שיטה: התקן חיישנים מתאימים או הגדר פונקציות מתאימות במערכת הבית החכם.

התהליך שתבחר יכול להתבצע באופן אוטומטי (חבר את החיישנים המתאימים ישירות למכשיר), או שניתן ליישם אותו בעזרת "מוח" מרכזי (מערכת חשמל ביתית חכמה שמרכזת את כל המכשירים החכמים).

לדוגמא, תוכלו לפתוח את התפריט בטלפון שלכם, שיציג את המזגן בחדר השינה שלכם, את הדוד במקלחת, את התריסים, את האור החשמלי ואת מכונת הקפה. תוכלו לקבוע את התהליך בתפריט – לדוגמא, כל בוקר, הדוד יפעיל את המקלחת שעה לפני שאתם מתעוררים, ומכונת הקפה תופעל לפני חמש דקות, ברגע שתצאו מהחדר, המזגן הפעל וכבה ותלך למיטה לפני השינה התריסים ייסגרו אוטומטית. לאחר חיבור מספר מכשירים למערכת, האפשרויות הן בלתי מוגבלות.

לבית חכם איכותי ונוח צריך חברה שמבינה במה שהיא עושה. אל תיפלו לרמאים. לא כל אחד יכול לתכנן לעצב ולארגן לכם את הבית ומערכת בית חכם בצורה שמוצרי בית חכם יהיו לפי הטעם ומחיר לכל כיס.

על מקצועיות אל תתפשרו במיוחד שמדובר בבית ובאורח חיים שלכם.

הכנסו עוד היום וקבלו מחיר בית חכם במיוחד בשבילכם.